Nejlépe hodnocené opční stránky – Je Pocket Option v USA nelegální?

Miroslav Pacholík/ 5 října, 2022/ Osobní rozvoj

USA jsou složité místo pro obchodování binárních opcí. Vzhledem k tomu, že se předpisy a zákony neustále mění, možná se sami sebe ptáte, zda jsou informace, které máte, správné a aktuální. Za prvé, v USA „není“ nezákonné používat binární opce. Ve srovnání s jinými zeměmi to však může být pro vás větší výzva.

To znamená, že obchodování s binárními opcemi není tak regulované ve srovnání s Forexem nebo jinými typy obchodování, takže omezení nejsou tak přísná, jak by mohla být. Je však nezbytné, abyste se ujistili, že obchodujete s renomovaným, regulovaným makléřem, ať už sídlí v USA, nebo pokud legálně přijímají americké obchodníky.

S nedávným zaměřením na online obchodování se nyní mnoho amerických obchodníků ocitlo bez spolehlivého brokera. U koho si můžete otevřít účet a existují nějaká pravidla, kterých byste si měli být vědomi? Jsme tu, abychom na tyto otázky odpověděli a poskytli vám rady prostřednictvím našeho pečlivě vybraného seznamu makléřů.

V tomto článku se dozvíte:

  • Makléři nejlépe vyhovující vašim potřebám
  • Jaké místní platební metody jsou přijímány
  • Daně a poplatky, které se vztahují na obyvatele USA


Nejlépe hodnocené stránky s možnostmi

Volební místa v USA

Zatímco binární obchodování v USA je legální, Commodity Futures Trading Commission (CFTC) klasifikovala obchodování opcí jako podobné hazardu a zavedla sankce a legislativu podobnou těm, kterými se řídí kasina. Tato pravidla brání mnoha mezinárodním firmám propagovat své služby a získávat americké obchodníky, což je vede k tomu, že přestanou přijímat nové registrace. Omezený výběr dostupných mezinárodních brokerů znamená, že si obchodníci někdy vybírají místního brokera.

I když je obtížné najít mezinárodního brokera, který přijímá obchodníky z USA, stále existuje několik dobrých, které si můžete vybrat. Díky zvýšeným regulacím se nyní mnoho makléřských společností rozhodlo přesunout své sídlo do míst, jako je Londýn a Kypr, takže je těžké najít dobrého makléře v USA. Takže na tak silně regulovaném trhu binárních opcí, co byste měli hledat a jak víte, kterého brokera si vybrat? Podíváme se na některé z věcí, na které byste si měli dávat pozor:

Licencování a regulace
Když je něco tak přísně omezeno, jako je obchodování s binárními opcemi v USA, najdou se společnosti, které se budou snažit obchodovat pod radarem! Buďte opatrní a ujistěte se, že jste si vybrali makléře s renomovanými licencemi a předpisy.

Typy aktiv a obchodů
S omezením na makléře, ze kterých si můžete vybrat, se chcete ujistit, že si vyberete takového, který nabízí vše, co chcete. Ujistěte se, že poskytují řadu aktiv, která hledáte, a různé typy obchodů.

Funkce mobilního obchodování
Obchodování na cestách se stalo pro mnohé z vás zásadní. Kdo má v této době moderních technologií čas trčet za počítačem? Zkontrolujte, zda broker nabízí mobilní aplikaci nebo alespoň responzivní webovou obchodní platformu.

Demo účet
zdarma Podívejte se na různé demo účty a omezení, která se na jejich používání vztahují. Můžete jej použít bez minimálního vkladu a lze jej znovu nabít? Jste schopni nadále používat k doplnění a zlepšení vašich obchodních dovedností?

Vzhledem k neznámému množství externích makléřů a omezením těch, kteří jsou jim k dispozici, si mnoho lidí, stojí-li před volbou, vybere místního makléře, bohužel jim chybí některé ze skvělých nabídek dostupných z mezinárodních stránek. Dodržování našich doporučení a recenzí zajistí, že získáte dobré obchodní zkušenosti pro kohokoli, koho se rozhodnete použít.

Zprostředkovatelské poplatky a daně

Zákony USA stanoví, že veškeré zisky získané obchodováním s binárními opcemi podléhají americké dani. Musíte nahlásit příjem jako kapitálové zisky nebo příjmy IRS. Pokud vyděláváte malou částku, pak mohou být peníze deklarovány jako příjem; pokud se však jedná o významnou částku, musí být vykázána jako daň z kapitálových výnosů.

Vaše zisky mohou být samozřejmě kompenzovány případnými ztrátami, takže musíte deklarovat celkový získaný příjem s přihlédnutím ke ztrátě peněz. Vzhledem k tomu, že brokeři nespadají do stejné kategorie jako kasina, nemusejí vám posílat daňový formulář, takže je odpovědností obchodníka zajistit, aby vykázal výnos v příslušném daňovém roce.

Kromě daní je třeba zvážit několik dalších malých poplatků:

  • Srážky za provizi za úspěšné obchody, ke kterým dochází u zdroje
  • Zprostředkovatelské poplatky za zpracování vkladů a výběrů pomocí konkrétních platebních metod
  • Platformy elektronického bankovnictví mají tendenci účtovat si malou provizi za každý vklad a určité typy bankovních převodů s nimi budou spojeny náklady
  • Poplatky za převod měn při obchodování v jiné měně

I když tyto poplatky nejsou obrovské, vyplatí se nakupovat u nejlepších poskytovatelů plateb a opčních brokerů, kteří neúčtují poplatky za vklady a výběry. Zvažte provádění méně, ale větších vkladů nebo výběrů, abyste minimalizovali stanovené poplatky.

Americká licence

Zatímco některé otázky se týkají regulace binárních opcí a zákonnosti obchodování, jsme zde, abychom odstranili jakékoli oblasti nejistoty a poskytli vám poznatky založené na faktech. Je naprosto legální obchodovat s binárními opcemi v USA a pro obchodníky se registrovat u jakéhokoli brokera, ale pro offshore společnosti je nezákonné žádat obchodníky, pokud nemají licenci Commodity Futures Trading Commission (CFTC).

Kvůli této obtížnosti vstupu na trh USA a byrokracii, která jej obklopuje, mnoho mezinárodních brokerů nepřijímá obchodníky z USA a mnozí odcházejí do zemí jako Anglie a Kypr.

Někteří velcí brokeři jsou široce známí a akceptováni a mohou obchodníka ušetřit od nutnosti hledat vhodného offshore brokera. Existuje také spousta společností s licencí Commodity Futures Trading Commission (CFTC), které mohou registrovat obchodníky z USA a legislativa je neodrazuje.

Bez vynaložení času a úsilí na průzkum těchto společností má mnoho lidí tendenci držet se toho, co znají. Myslíme si však, že volba by měla být na vás, a proto využíváme naše odborné znalosti a zkušenosti k průzkumu trhu a přinášíme vám ty nejlepší brokery binárních opcí, kteří mají licenci k obchodování v USA.


Jak doporučujeme makléře

Pro obchodníky z USA to může být zdlouhavý proces hledání vhodného brokera. Legislativa a předpisy znamenají, že pro otevření účtu nemůžete jen tak najít ten, který se vám líbí. Nejen, že byste měli srovnávat jejich nabídku s nabídkou jejich konkurence, ale musíte zkontrolovat, že všichni brokeři binárních opcí mají licenci k obchodování v USA.

Chápeme, že nemáte neomezený čas procházet dlouhým seznamem makléřů, abyste našli toho, který vám nabízí nejlepší výhody, abyste viděli, že vaši firmu nepřijmou. Abychom vám pomohli a ušetřili mnoho času, sestavili jsme seznam doporučení, abyste zajistili, že pro vás najdete ten nejlepší obchodní účet, aniž byste museli trávit hodiny jeho hledáním.

Nezáleží na tom, která země byla přezkoumávána, pokud jde o binární obchodování; v USA se zachází stejně. Naše doporučení a recenze pokrývají mnoho zásadních bodů. Patří mezi ně výhody, jako jsou skvělé bonusy, kvalita signálové služby, použitelnost a funkčnost obchodních platforem a nabízené výplaty. Máme tým odborníků, jejichž účelem je prozkoumat nabídky všech brokerů, abychom našli nejlepšího amerického brokera binárních opcí a doporučili vám je.


Často kladené otázky

Je binární obchodování v USA legální a bezpečné?
Je legální obchodovat s binárními opcemi, ale je nezákonné, aby jakákoliv společnost vyzývala k podnikání a obchodovala, pokud nemá místní licenci. Z hlediska bezpečnosti je naprosto bezpečné obchodovat s renomovaným brokerem.

Musím ze svých zisků platit poplatky a daně?
IRS vyžaduje, aby všichni obyvatelé uvedli své příjmy a platili daně podle federálního zákona. Není povinností makléřů vést záznamy o vkladech a výběrech obchodníků.

Mohu otestovat brokery před obchodováním se skutečnými penězi?
Demo účet je zásadní funkcí každého spolehlivého a renomovaného brokera. S demo účtem se nový majitel účtu může zaregistrovat a využít tuto demo funkci dříve, než bude muset použít své vlastní peníze.

Je snadné provádět vklady a výběry?
Pokud máte způsob, jak provést počáteční vklad pomocí široce přijímané debetní karty, můžete platit rychle. Výběry mohou trvat 3–5 dní, ale některé weby nabízejí rychlejší obrat.

Mohu obchodovat pomocí svého mobilního zařízení nebo tabletu?
Mnoho dobrých amerických brokerů nabízí spolehlivé mobilní stránky a aplikaci pro iOS a Android. Pokud broker, na kterého se díváte, neposkytuje vynikající mobilní služby, pak říkáme vyhnout se jim.

Share this Post